2000 odwiedzin!

W dniu dzisiejszym, po trzech miesiącach od uruchomienia cogryziekacpra.pl zanotowalismy 2000 odsłon strony!

Sama liczba może nie wydawać się wielce imponującą, ale dla nas, rodziców Kacpra (a tym samym dla Kacpra), jest niesamowitym wsparciem.

2000 razy wpisano ten adres w przeglądarkę.

2000 razy ktoś przeczytał o naszym synku, poznał go.

2000 razy przeczytano, jak ciężko doświadczył go los w trakcie ostatniego roku i jak ciężko go stale doświadcza.

Tyleż razy uśmiechnięto się czytając, jak dzielnie Kacper znosi te wszystkie przeciwności i jak z podniesionym czołem i radośnie pokonuje kolejne bariery stawiane mu przez chorobę.

Tyleż też razy uśmiechnięto się odsłaniając Kacpra zdjęcia, takim jest przecież słodziakiem.

Wiele osób przeczytało o zespole Westa po raz pierwszy. Wiele osób uzmysłowiło sobie, jak wiele postaci ma padaczka i jak często dotyka tych najbardziej bezbronnych – zupełnie tak jak my kiedyś.

Może wśród tych osób są także rodzice innego dziecka cierpiącego na tą wstrętną przypadłość. Może dzięki Kacprowi, jego przykładowi, zobaczą, że nie należy się poddawać i przestawać wierzyć, że wszystko będzie dobrze.

Może nasz przykład pomoże im zrozumieć, że najważniejsze, klucz do zwycięstwa, do sukcesu, do szczęścia, to bycie ze sobą. Kiedyś zwykliśmy mówić, że w zachodzi się w ciążę razem. Razem się jest w tej ciąży i razem się rodzi dziecko. Teraz nauczyliśmy się, że nie tylko Kacper ma napady. Mamy je we trójkę.

One thought on “2000 odwiedzin!

Comments are closed.