Beztroskiego dzieciństwa!

Tego Ci właśnie życzymy, synku, z okazji Twoich urodzin.

Wiemy lepiej niż ktokolwiek inny, pewnie lepiej niż Ty sam (bo niby skąd miałbyś wiedzieć, nie masz przecież porównania), że o ostatnich dwóch latach można opowiadać wiele i długo, ale nie można powiedzieć, że były dla Ciebie beztroskie. A musisz wiedzieć, że ostatnie dwa lata takie właśnie powinny być i takie właśnie sobie dla ciebie wymarzyliśmy.

Nie możemy Ci obiecać, że te wszystkie złe rzeczy, które musiałeś poznać tak szybko, odejdą, znikną teraz bądź za już chwilę, ale możemy Ci przyrzec, że będziemy robić wszystko, aby wynagrodzić Ci ogrom cierpienia, którego doświadczasz od tak dawna. Przyrzekamy także, że zrobimy wszystko, abyś tego cierpienia doświadczał jak najkrócej.

Życzymy Ci, aby wkrótce, nawet już jutro, spadł śnieg – abyśmy mogli w końcu iść na sanki. Życzymy Ci, aby Teletubisów zawsze było czworo a Po zawsze była czerwona, tak, abyś mógł ją odnaleźć. Życzymy Ci, aby Twoja rączka zawsze z łatwością natrafiała na nasze noski i aby towarzyszył temu znajomy dźwięk, który tak lubisz. Życzymy Ci, aby Twój bujaczek zawsze skrzypiał równie radośnie, jak teraz i aby wierzganie w wannie podczas kąpieli było zawsze równie fajne.

Jednocześnie obiecujemy Ci, że nawet jeśli śnieg nie spadnie w najbliższym czasie, to i tak pójdziemy na sanki. Jeśli któryś z Teletubisów zdezerteruje, odnajdziemy go, a Po ufarbujemy, jeśli wyblaknie. Obiecujemy, że nasze nosy zawsze będą w zasięgu Twojej rączki. Przyrzekamy nie smarować bujaczka. Jeśli znudzi Ci się wierzganie w wannie, wymyślimy inną zabawę.

Zawsze jesteśmy tuż obok Ciebie.

mama i tata

2 thoughts on “Beztroskiego dzieciństwa!

  1. Kochany Kacperku a my zyczymy Ci duzo zdrowka i wytrwalosci, zyczymy aby kolejne latka byly bardziej beztroskie niz te minione:)I obiecujemy Ci ze zawsze bedzie trzymac kciuki, zawsze mozemy isc razem na spacer i zawsze mozemy pozyczyc PO:)!!!!gdyby wyblakl:)

  2. Często tu zaglądam. Cieszę się, gdy czytam dobre wieści o poprawie zdrowia Kacperka. Martwię się, gdy piszecie o występujących napadach. Ale nawet, gdy wiadomości nie są dobre z Waszych słów bije zawsze nadzieja, że już niedługo, że musi być lepiej, że Kacperek będzie miał to beztroskie dzieciństwo. My wszyscy z naszymi pseudoproblemami powinniśmy się od Was uczyć miłości, cierpliwości i wiary. Podziwiam Was z całego serca. Wesołych Świąt, niech chociaż trochę z ich świątecznej magii będzie także w każdym następnym dniu. A Nowy Rok niech ZDROWIE przyniesie – to resztę się przecież zniesie.

Comments are closed.