Kacper mówi ‚dziękuję’!

Najpierw jest mnóstwo stresu, a potem wielka ulga.

Tak wygląda co roku, od 5 już lat, okres, w którym na subkoncie Kacpra w Fundacji Dzieciom ‚Zdążyć z pomocą’ księgowane są wpłaty, jakich dokonano na jego rzecz w ramach przekazania 1% podatku dochodowego za poprzedni rok.

Siedzi człowiek i kilka, prawie że bezustannie sprawdzając stan konta, bo może coś akurat doszło, może zaktualizowali. I człowiek liczy i cieszy się z każdej złotówki. Potrzebujemy jeszcze tyle i tyle. Jak będziemy mieli tyle, to starczy na to, a jak tyle, to z tego będziemy musieli zrezygnować, ale za to jak będzie tyle i tyle, to będziemy mogli pomyśleć jeszcze o tym. I tak przez jakiś miesiąc, bo tyle mniej więcej trwa ten proces księgowania.

I już wiemy, że w 2017 starczy nam na wiele z tych rzeczy, które sobie zaplanowaliśmy dla Kacpra albo czego byśmy dla niego chcieli. Przede wszystkim opłacimy za cały rok przedszkole. Jest na nowe ortezy na stopy, jest na gorset typu cheneau, który powinien zahamować rozwój skoliozy. Będzie na nowy fotelik samochodowy, już specjalny. I na kilka innych rzeczy również starczy.

A to wszystko dzięki dobremu sercu wielu anonimowych dla nas ludzi, dzięki ich gestowi. To dzięki ciężkiej pracy sporej grupy członków rodziny, przyjaciół i znajomych. Nie mamy jak podziękować Wam wszystkim z osobna, bo jest Was razem setki. Wiedźcie jednak, że przepełnia nas wdzięczność.

I Kacper też dziękuje, z naszą małą pomocą 😉