Kacper życzy wszystkim wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku!

Małym i dużym. Tym zdrowym i tym trochę mniej. Swoim kolegom i koleżankom i ich dzielnym rodzicom – Kacper, a razem z nim my, dumni mama i tata, życzymy:

samych dobrych nowin i wieści w nadchodzącym nowym roku – aby każde wyniki badań przynosiły Wam uśmiech i ulgę. I aby każda wizyta u lekarza napełniała Was nadzieją, która potem się urzeczywistni. I jeszcze aby tych badań i wizyt było jak najmniej. Żeby nie było ich w ogóle!

wytrwałości i cierpliwości – w pokonywaniu tego, co przynosi los (to dla rodziców), a także w codziennych trudach i męczarniach rehabilitacji (to dla kolegów i koleżanek – ale także dla ich rodziców, a jakże)

wyrozumiałości dla siebie nawzajem i świata w ogóle. I wsparcia, które ten świat nam chce dać i daje – wtedy, kiedy jesteśmy dla niego wyrozumiali 🙂

Małym i dużym wspólnie życzymy mnóstwa miłości. A tym, którzy są zdrowi, życzymy, aby w tym zdrowiu trwali. Tym, którzy są tymi mniej zdrowymi – życzymy zdrowia,  ale życzymy również, aby choroba dała Wam chociaż chwilę wytchnienia i odpuściła na moment, tak, abyście mogli zebrać siły do dalszej walki i dalszych zmagań.

Na zakończenie, bo byśmy zapomnieli, koleżankom i kolegom Kacper życzy mnóstwa prezentów – zasłużyliście na nie!

One thought on “Kacper życzy wszystkim wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku!

Comments are closed.