Karpate szczęście, Koocham i Ooniwerek

Tyle tego, że nie wiemy, od czego zacząć!

Chyba najważniejsza wiadomość na początek: Kacper zmienia przedszkole. Od stycznia będzie uczęszczał do Ooniwerku w podwarszawskim Izabelinie, nowo otwieranej placówce dla dzieci z niepełnosprawnością sprzężoną, założonej przez Fundację Koocham. Mimo, że jesteśmy zadowoleni z obecnej sytuacji i przedszkola, do którego Kacper chodzi teraz, że blisko domu i w ogóle (a Ooniwerek jest oddalony o 12 km od naszego mieszkania), to chyba… chyba chcemy już więcej i wierzymy, że nowe przedszkole to będzie koniec końców wymarzone miejsce i dla Kacpra, i dla nas. O całym projekcie i o samej Fundacji można poczytać tutaj:

http://koocham.pl/

Piszemy ‚koniec końców’, bo Ooniwerek cały czas się tworzy, jeszcze powstaje. Ogrom pracy już wykonano, ogrom pracy do wykonania pozostał. I aby wszystkie plany, marzenia i idee, które przyświecają całemu przedsięwzięciu mogły się ziścić, wciąż potrzeba wsparcia. I tu z pomocą przybywa radiowa Trójka i ‚Karpate Szczęście’!

http://www.polskieradio.pl/9/1277/Artykul/1550030,Karp-2015-czyli-Karpate-szczescie-Posluchaj-swiatecznej-piosenki-Trojki

 

Co więcej – kto słucha, ten wie, że co roku Trójka przeprowadza w okresie świątecznym licytacje charytatywne. Dochód z tegorocznych licytacji (trzy najbliższe piątki, między 16:00 a 19:00) zostanie przekazany właśnie na wsparcie Koocham i Ooniwerku.

Na koniec nieśmiało dodamy, że w któryś z tych piątków będzie można usłyszeć w Trójce również i nas 🙂