Mróweczki

Kacper, Ewa i Kacper to, jak się okazuje, grupa Mróweczek 🙂

Pierwszy przedszkolny dzień już za nami! Młody kawaler przebywał poza domem prawie 5 godzin, odebraliśmy go wedle godziny 13:30, ponieważ tak jak się obawialiśmy czy też przewidywaliśmy – ucięcie poobiedniej drzemki w warunkach innych niż tych panujących w książęcym pokoju jest póki co niemożliwe, Kacper zatem mocno nalegał na rychły powrót do tychże warunków. Niemniej, z naszej perspektywy, zarówno Kacper, jak i my, osiągnęliśmy sukces – cała trójka ten dzień przetrwała. Co prawda, nie udało nam się uzyskać szerszych informacji na temat kacperkowego zachowania w trakcie tych 5 godzin w chwili, gdy go odbieraliśmy, ale wierzymy, że zachowywał się poprawnie.

Tymczasem, ku naszej radości, otrzymaliśmy w końcu silikonowe bransoletki dla całej naszej rodziny, w pięknym kolorze lawendowym (tak nam się zdaje), które zamówiliśmy w ramach projektu CO BY BYŁO GDYBY?

Kacper będzie nosił bransoletkę z napisem MAM PADACZKĘ / MAMA… i tu następuje jej numer telefonu

Mama Kacpra będzie nosić bransoletkę z napisem MOJE DZIECKO MA PADACZKĘ / ZADZWOŃ… i tu następuje numer taty Kacpra

Tata Kacpra będzie nosić bransoletkę z napisem MOJE DZIECKO MA PADACZKĘ / ZADZWOŃ… i tu następuje numer mamy Kacpra

Wszystko po to, aby dać pierwszy sygnał komuś, kogo los postawi na naszej drodze w chwili, w której z jakiegoś powodu będziemy potrzebować pomocy.

DSC_0007