Pierwszy turnus rehabilitacyjny!

Już za dwa tygodnie jedziemy na nasz pierwszy, tygodniowy turnus rehablitacyjny! Wybraliśmy ośrodek OPTIMA w Wadowicach i metodę TheraSuit, czyli przy użyciu specjalnego kombinezonu o tej właśnie nazwie (który pierwotnie był zaprojektowany z myślą o kosmonautach, a służy do zwalczania negatywnych efektów braku ruchu, obniżonej siły mięśniowej i sprawności fizycznej).

Jesteśmy zarówno podekscytowani, jak i trochę przestraszeni, nie bardzo wiemy, czego się spodziewać i jak sobie poradzimy – a przede wszystkim jak Kacper będzie sobie radził przez kilka dni intensywnych zajęć. Nie chcąc go stresować, na razie nic mu nie mówimy o naszych planach, niech trwa w błogiej nieświadomości jeszcze przez kilka dni – po czym zaczniemy go przygotowywać do wyjazdu (długie rozmowy, opowiadanie, co będzie robił, że będziemy też chodzić na spacery itp. :))

Na koniec z radością informujemy, że od trzech dni Kacper właściwie nie miał napadu! Mamy wielką nadzieję, że w końcu odpowiednio dobraliśmy dawki leków i ten stan będzie się utrzymywał. Póki co, z niepokojem bacznie obserwujemy Kacpra po obudzeniu.

One thought on “Pierwszy turnus rehabilitacyjny!

  1. No Kacperek jak kolega Maksio dal rade to i Ty dasz jedz i podbij serca OPtimy :)))

Comments are closed.