Taki oto SpinCor

Oto, w naszym zamyśle, remedium na kacperkową skoliozę (i to zaawansowaną, głęboką skoliozę, której źródła należy szukać w kacperkowym mózgu). Jedyny system, jaki znaleźliśmy, niebędący jednocześnie sztywnym gorsetem, którego Kacper pewnie by nie zdzierżył nawet przez chwilę. SpinCor.

System pasów, których odpowiednie ułożenie i właściwy naciąg zabezpiecza kręgosłup i koryguje skoliozę.

Przetrwaliśmy przymierzanie, przetrwaliśmy szkolenie z ubierania w to Kacpra (on też przetrwał) – łatwo nie było, bo chcąc być podczas tego wszystkiego oboje, musieliśmy zabrać ze sobą najmłodszego członka rodziny, a ten, jak to najmłodszy członek rodziny, robił wszystko, aby skupić na sobie uwagę zarówno naszą, jak i technika, który prowadził całe przedsięwzięcie. Oczywiście skończyło się tym, że Leoś został wyproszony na korytarz razem z jednym rodzicem 🙂

Kacper przetrwał godzinną drogę do domu ubrany w swoje nowe paski, a to już dobrze wróży, bo Kacper, jak wiadomo, nie uznaje kompromisów – jakby mu się bardzo nie podobało, to by nam to zakomunikował.

W ciągu najbliższego miesiąca musimy doprowadzić do sytuacji, w której Kacper jest ubrany w swój nowy gadżet przez 20 godzin dziennie i mimo wszystko będzie to nie lada wyzwanie.